dezenfekte.jpg

Dezenfekte

Uygulamaları

%99,99 Hijyen, Nano Gümüş İyonları ile

%100 ekolojik, sertifikalı, en etkili dezenfektanlar ve uzman ekiplerle tam koruma.

İşyeri Dezenfekte

Müşterileriniz ve çalışanlarınız, kendilerini güvende ve sağlıklı hissetmeleri için sizden en iyisini beklerler. Bu yüzden; işletmenizin, Covid-19 salgını sırasında kapılarını açmadan önce ve açtıktan sonra gerekli önlemleri alması, önemli bir sağlık, güvenlik ve aynı zamanda bir itibar konusudur.

İşyeri dezenfekte hizmetimizde sadece ofis dezenfekte yer almaz: AVM, mağaza, market, restoran, cafe, okul, kreş, banka, otel, spor salonu, kuaför, sinema ve tiyatro salonları, iş yeri dezenfekte etmekte uzman olduğumuz firmalar ve sektörler arasındadır. Şirket araçları dahil araç dezenfekte hizmeti vermekteyiz.

Ev Dezenfekte

Yaşadığımız dönemde, hepimiz kendimize ve sevdiklerimize güvenli bir ortam sağlamanın ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz. Virüs, bakteri ve mikroplar, temiz görünen bir evde bile çocuklar, yaşlılar, evcil hayvanların bulunduğu güvenli alanlara girebilir.

Nano gümüş  ev dezenfekte hizmetiyle tam eğitimli, korumalı uzman ekibimiz; virüs ve bakterileri ortadan kaldırmak, tekrar oluşmalarını yavaşlatmak için yerden tavana, evinizin tüm yüzeylerine dezenfektan uygular.