KLJ_Güvenlik.jpg

Hakkımızda

KLJ Grup olarak 2004 yılından beridir öncelikle güvenlik hizmetlerinde sonrasında temizlik, personel temini ve K9 köpek yetiştiriciliği alanlarında faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz sektörde, başarılı bir süreçten geçerken hizmet verdiğimiz memnun müşteri portföyümüzle gururla yolumuza devam ediyoruz.

Hizmet kollarımızda yer alan güvenlik hizmeti, temizlik hizmeti ve personel temini alanında bizlerin sağlamış olduğu çözüm odaklı hizmet türlerimizde bulunduğumuz bölgede en geniş hizmet ağına sahip olmayı amaçlarken, aynı zamanda sürekli büyüyerek yolumuza devam etmek en önemli hedefimizdir.

Sunduğumuz hizmet, kullandığımız ekipman ve hizmet sağlayan personelimizin profesyonel çözümler ile sizlere hizmet sağlaması için gerekli gelişmeleri ve değişimleri yakından takip ederek büyüme ivmemizi her daim bir üst  seviyeye taşımayı hedefliyoruz.

Yenilenen sektörümüzde ve yaşamda beklentilerin her zaman daha yüksek olduğunun bilincinde olarak, yaptığımız işe olan saygımızı daim kılarak olması gereken yatırımları ve gelişimlerimizi zamanında tamamlıyoruz.

KLJ Grup olarak bizler sizlerin güvenliğini sağlıyor, yaşam alanlarını hijyenle tanıştırıyor ve istihdam taleplerinize en doğru çözümleri sunuyoruz.  Memnun müşteriler yaratmak için çalışmalarımızdaki özeni sürdürürken bizler de sizlerle birlikte bu yolda ilerlemekten memnuniyet duyuyoruz.

Vizyonumuz

Talep edilen hizmetlerde yenilikçi, ihtiyaçlara cevap veren, her zaman iş disiplinini esas alan ve müşterilerimizin beklentileri karşısında hataya asla yer vermeden profesyonel hizmet sağlamak adına şirket yönetimi olarak bizler ve personellerimiz ile markalaşma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Bizler için esas olanın kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olduğunun farkında olarak ilerlediğimiz hizmet sektöründe arkamızda bıraktıklarımızın gurur, önümüzdeki hedeflerimizin ise birer referans olabilmesi adına dürüst hizmet kuralını asla unutmayarak çalışıyoruz.

Misyonumuz

KLJ Grup olarak misyonumuz; kanunlar çerçevesinde ihtiyaç duyulan tüm hizmet şekillerinde faaliyet gösterirken esas alınan değerleri asla göz ardı etmemektir. Bizler için önemi büyük olan firmamızın bütünlüğünün en önemli göstergesi, kaliteli hizmet ve memnun müşteri tablosunu daimi kılmaktır. Amacımız emin adımlarla, doğru ve yenilikçi hizmet sunmaya devam etmektir.