Özel Güvenlik

Hizmetleri

Güvenlik Hizmetleri

Günümüzde karmaşalar, tehditler ve birçok olumsuz durum yaşanmakta, sonucunda ise kişisel güvenliğin önemi artmaktadır. Güvenlik hizmetleri bu aşamada en önemli çözümleyici sektör olmakla birlikte kişilerin rutin hayatlarına devam edebilmeleri için de bir ihtiyaç olarak görülmektedir.

 

Firmamızın güvenlik hizmetleri çerçevesinde; sosyal yaşam alanları, kuruluşlardaki güvenlik ihtiyaçları ve kişisel yaşam alanları gibi koruma hizmetleri yer almaktadır. Önceliğimiz ise güvenlik adına yapılması gereken tüm analizlerin yapılarak hizmet şeklinin belirlenmesi ve amaca uygun şekilde gerçekleştirilmesinin sağlanmasıdır. Güvenlik personeli ile sağlanan hizmetin güvenlik sistemleri ile desteklenmesi, profesyonel güvenlik hizmetinin en önemli parçasıdır. Kullanılan cihazların ve güvenlik ürünlerinin en son teknolojiye donatılmış olması, hizmette yer alan personelin sürekli eğitimlerle kendini geliştirip kişilerin can ve mal güvenliğini sağlaması verilen hizmette faaliyet zincirinin birer parçasıdır.

 

Güvenlik hizmeti olarak, 5188 sayılı kanun kapsamında faaliyet gösterebildiğimiz her alanda, güvenlik adına isteklere koşulsuz cevap veriyoruz.

 

Temel amacımız deneyimlerimizi yeni faaliyet alanlarıyla geliştirerek yola devam etmektir. Bu amaçla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Endüstriyel Tesis Güvenliği

Faaliyet alanı oldukça geniş olan endüstride sayısız firma, birçok ürün için bilinmeyen yenilikler yaratarak ilklere imza atmaktadır. Bu denli önemli gelişmeler yaşanırken, kurum güvenliği adına oluşan riskler de aynı hızla artmaktadır. Endüstriyel tesis güvenliği ise zorunlu bir hizmet alımı haline dönüşmektedir.

 

Büyük çaplı maddi ve manevi zararlar verebilecek saldırılar, yoğun olarak endüstriyel tesislere verilen maddi zararlar ile birlikte ortaya çıkan manevi zararlar oluşturmaktadır. İmalat yapan bir firmanın büyük metrekareler üzerine kurulmuş işletmesinde yaşanacak küçük bir güvenlik ihlali, maddi açıdan çok büyük zararlar görmeye neden olabilmektedir. Bu nedenle firmamız Endüstriyel tesis güvenliğinde küçücük bir kıvılcımın mal olabileceklerinin farkındalığıyla; profesyonel yöntemler, personel ve ekipman ile hizmet sunmaktadır.

 

Hizmet verilen tesisin büyüklüğü, faaliyet gösterdiği sektördeki dış etkenlere karşı güvenlik açıkları, ihtiyaç duyulan güvenlik tesisatı ve en önemlisi hizmet verecek olan personelin doğru konumlandırılması gibi detaylar anlaşma sağlanma aşamasında planlanmaktadır ​ Endüstriyel tesis güvenliğinde 7/24 güvenlik personeli, güvenlik amacıyla kamera sistemleri, alarm sistemleri ve diğer özel hizmetler ihtiyaçlarınıza yönelik yapılan analizler sonrasında planlanarak uygulanmaktadır. Verilen hizmette öncelik insan güvenliği, sonrasında ise mal varlığınızın korunmasıdır.

Alışveriş Merkezi Güvenliği

Kalabalıklaşan şehirlerdeki sosyal yaşam alanlarındaki yoğunluk hizmet sektörü için avantaj iken, güvenlik yönünden birçok risk barındırmaktadır.

 

Alışveriş merkezlerindeki satın alma kolaylıkları hizmet alan kesimin yoğunlaşmasına neden olmakta ve bu noktalarda güvenliğin üst düzeyde sağlanması konusunda gereksinimler yaratmaktadır. Bu tür sosyal alanlarda genel yapının güvenliği, hizmet veren mağazaların güvenliği ve en önemlisi sosyal alanda bulunan kişilerin güvenliği sağlanmalıdır. Alışveriş merkezi güvenliği teferruatlı olduğu kadar risk barındıran bir hizmet alanıdır.

 

Firmamız alışveriş merkezi güvenliğinin her aşamasında profesyonel bir yaklaşım sergileyerek öncelikle güvenlik şeması belirlemekte ve planlanan güvenlik iş planına uygun hareket etmektedir. Kişilerin güvenliği, merkez içerisinde yer alan markaların mal güvenliği ve istenilen diğer üst düzey güvenlik detayları çerçevesinde özel güvenlik politikamızın standartlarını uygulamakta ve diğer yandan 5188 sayılı kanun çerçevesinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz.

 

Var olduğumuz güvenlik sektörünün son gelişmelerini takip ederek hizmet vermeye devam ederken, personelimizin sürekli olarak gelişimini destekliyor, kullanmış olduğu ekipmanlardaki teknolojik gelişmeleri takip ediyoruz. Alışveriş merkezindeki sürekli olan sirkülasyonda oluşabilecek riskleri görebilecek düzeyde yetkin personel seçiminin yapılması ve giriş – çıkış noktalarındaki güvenliğin hata kabul etmeksizin belirli çizgiler içerisinde uygulanması personelimizin birinci görevidir. Sosyal alanlarda yer alan personelin güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı olması ise diğer dikkat ettiğimiz noktamızdır.

Havaalanı ve Demiryolu Güvenliği

Havayolları ve demiryolu taşımacılığı ile yolculuğun oldukça yoğun olduğu ülkemizde seyahat edenlerin oluşturduğu kalabalık her zaman olası saldırılar için ortam yaratmaktadır. Bu konuda yetkililerin ön gördüğü çerçevede bizlerin sunduğu hizmet ise oluşabilecek riskleri önceden görmek ve doğru zamanda müdahale etmektir.

 

Havaalanı ve demiryolu güvenliği olarak sağladığımız hizmette her iki hizmet alanına özel uygulamalar geliştirmekte ve oluşan riske doğru zamanda doğru tepki ile müdahale etmeyi hedeflemekteyiz. Elbette sunduğumuz hizmet resmi güvenlik mercilerinin sağladığı hizmete müdahale değil, aksine eş zamanlı bir şekilde hareket etmek için planlamalar yapmaktayız. Havaalanlarında oluşan güvenlik ihlallerine karşı, giriş – çıkış kontrolü, havaalanının genel güvenliğinin sağlanması, oluşabilecek risklere karşı önlem alınması gibi genel hizmetler sağlanırken, ayrıca refakat hizmeti gibi özel hizmetlere de yer verilmektedir. Demiryolu güvenliğinde sadece giriş-çıkış ve genel kontrol noktalarında güvenlik değil, raylı sistem üzerinde hareket halinde de güvenlik hizmeti sağlamaktayız.

 

Havaalanı ve demiryolu güvenliğinde kullanılan güvenlik sistemleri de son teknoloji ürünlerden oluşmalıdır. Kamera sistemleri, el dedektörleri, X ışınlı kontrol cihazları ve diğer ekipmanlarda üst düzey teknolojik ürünler kullanılmakta ve güvenlik adına en yüksek kalitede hizmet sağlanmaktadır. Firmamızın özel ve kurumsal alanlarda sağladığı hizmette eğitimli personel ile yer almasının yanı sıra 5188 sayılı kanun kapsamında sunduğumuz hizmette uzman olmanın gereksinimi dolayısıyla sürekli eğitimler yenilenmektedir. Hukuki haklar ve belirlenen güvenlik kriterlerine uyum sağlayarak yaşam alanlarının daha nezih ortamlara dönüşmesine katkı sağlamak adına sunduğumuz özel güvenlik hizmetinde her zaman eşit ve saygılı davranmaya özen göstermekteyiz.

Site ve Özel Konut Güvenliği

Yaşam alanlarının güvenlik konusundaki ihtiyaçları günümüz dünyasında önemli bir ihtiyaç haline dönüşmüştür. Fiziksel koruma ve aynı zamanda mal varlığının korunması yönündeki en temel ihtiyaç olan yaşam alanlarını koruma hizmeti alımı belirli analizler ile belirlenen çerçevede ve belirli özellikler taşıyan yöntemler ile yapılmaktadır.

 

Toplu konut güvenliğinde öncelikle firmamız tarafından ihtiyacın sınırlarını belirlemek amacı ile güvenlik düzeyinin risk durumu ölçülür. Risk analizi sonrasında ise, kullanılacak teknolojik ürünler ve güvenliğin sağlanması için görev alınacak personel konusunda genel bir plan ortaya konulur.  Site ve özel konutlara yerleştirilen güvenlik sistemleri sayesinde oluşabilecek riskler minimum seviyeye indirilirken, insan gücünün katkısı ile risk tamamen ortadan kaldırılır. Güvenle yaşanan alanlar yaratmak için vermiş olduğumuz hizmette öncelik konut ve kişisel güvenliktir.

 

Site ve konut güvenliğinde hizmet alan personeller, eğitimli, gerekli sertifikalara sahip ve en önemlisi işini severek yapan güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır. Kullanılan ekipmanlar ise son teknoloji ile donatılmış güvenlik sistemleri olarak adlandırılan ürünler arasından seçilmektedir.

 

Güvenlik ihtiyacına yönelik belirlenen plan çerçevesinde kullanılan alarm sistemleri, kamera sistemleri, sensörler, güvenlik personeli, ön görülen kontrol yöntemleri ve daha birçok detay sizlere ilk aşamada sunulduğu gibi eksiksiz yerine getirilmektedir. 5188 sayılı kanun kapsamında hizmet sağlayan firmamız öncelik insan yaşamı ve kişiye özel alanların, mal varlığının korunması yönünde profesyonel hizmet vermekte ve memnun müşteriler yaratmanın gururunu yaşamaktadır. Uygulanan güvenlik hizmetinde oluşabilen risklere karşı yapılan tüm müdahaleler yasal çerçeveler kapsamında sağlanmaktadır. 

Hastane Güvenliği

Hizmet sektöründe en büyük yoğunluğun yaşandığı ve olumsuzlukların en sık rastlandığı alanlar sağlık kuruluşlarıdır. Diğer sektörlere oranla bu sektörde daha fazla insan gücüyle güvenlik sağlamak gerekmektedir. Özel güvenlik görevlileri eşliğindeki hizmetin tam zamanlı olarak 7/24 sağlanması gerekmektedir. Hastane güvenliğinde sağladığımız hizmette önceliğimiz, kişilerin manevi hassasiyetini göz önünde bulundurarak görevini yerine getiren personeller ile çalışmaktadır.

 

Doğru şekilde ve tam zamanında yapılan müdahalenin büyük kaosları engellemede etkili olacağının bilincinde olarak hareket eden personellerimiz hizmet aldıkları sektöre özel gelişmeleri takip ederken, sürekli eğitime tabi tutulmaktadır. Personeller eşliğinde kullanılan güvenlik cihazları da aynı şekilde son teknoloji ürünler arasından tercih edilmektedir. Profesyonel olarak sunduğumuz hastane güvenliği hizmetinde sadece hastane içi değil, hastane dışına taşan olayları ve rahatsızlık yaratan olumsuzlukları bertaraf etmek de özel güvenlik personellerimizin temel amacıdır. Hasta, hasta yakını veya sağlık personeli arasında geçen olumsuz diyaloglardan ortaya çıkacak tartışmaların yanı sıra, yaşanması muhtemel büyük çaplı terör saldırılarına da hazırlıklı olan personeller ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Güvenli yaşam alanlarının var olması için zorunluluk haline dönüşen güvenlik hizmetini sizlere sunarken, amacımız güvensizlik duygunuzu yok etmekle birlikte huzur dolu yaşam alanlarına sahip olmanızdır. Başarılar ile süre gelen hizmet hayatımızda şimdiye kadar edindiğimiz deneyimleri referans olarak alırken, gelişime açık olan firmamız tüm gelişmeleri takip ederek sizlere daha yetkin hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Firmamız profesyonel hizmet şeklini 5188 sayılı kanun çerçevesinde bizlere tanınan hakların sınırları içerisinde sunmaya devam etmektedir.

Turizm ve Otel Güvenliği

Yaşam alanlarındaki güvenlik ihtiyacı uzun süre önce özel bir ihtiyaç olmaktan çıkmıştır. Sosyal yaşam alanlarındaki kalabalık ortamlardaki güvenlik ise ihtiyaçtan çok zorunlu bir gereksinim haline dönüşmüştür. Kişi yoğunluğunun fazla olduğu ortamlarda güvenlik adına oluşabilecek risklerde aynı oranla büyümektedir. Özellikle turizm bölgelerinde dönem dönem yaşanan büyük yoğunluk bu sektörün hizmet alanında yer alan otel ve diğer konaklama alanlarında oluşabilecek riskleri arttırmaktadır.

 

Turizm ve otel güvenliği gözle görülmeyen veya dikkat çekmeyen bir güvenlik sistemine dayansa da arka planda profesyonel işleyen bir sistem olması gerekmektedir. İnsanların eğlenmek ve dinlenmek için yaptıkları aktivitelere ev sahipliği yapan bu alanlarda kişisel güvenliklerinin riskte olması büyük bir sorundur. Bu nedenle olası riskleri aksettirmeden çözümlemek ve oluşabilecek risklere karşı her daim hazırlıklı olmak güvenlik firmasının başlıca görevidir. Otellerde yaşanabilecek karmaşalara karşı hızlı tepki vermek, olumsuzluk yaratabilecek faaliyetlerin önceden önlemini almak ve güvenlik sistemleri üzerinden denetimlerde bulunmak başlıca görevimizdir.

 

Firmamız turizm ve otel güvenliği hizmetinde profesyonel olarak yer almaktadır. %100 müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla öncelikle güven veren, güler yüzlü ve her zaman işinin sorumluluğunda olan güvenlik görevlileri ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.