KLJ_Temizlik_Hizmetleri.jpg

Temizlik

Hizmetleri

Fabrika Temizliği

Endüstriyel alanlardaki hijyen uygulamalarının ve korumasının iyi bir planlama sonrasında işleme alınması önemlidir. Fabrika temizliği konusunda hizmet sağlayacak personel ve kullanılacak ekipmanlar özel olarak tercih edilmeli, hizmet esnasında işletmenin genel işleyişine zarar vermeyecek yöntemler kullanılarak temizlik işlemi tamamlanmalıdır.

 

Fabrika temizliği hizmetinde önceliğimiz, genel işleyişte olan fabrika düzeninin korunarak istenilen hijyen seviyesine ulaşmasıdır. Bu alanda kullanmış olduğumuz ürünlerin özellikle gıda, giyim gibi imalat işlemi yapan işletmelere özel tercih edilmesine son derece dikkat etmekteyiz. Kullanılan ürünlerin insan sağlığını tehdit edici  unsurlar barındırmaması ve uygulanan yüzeyde herhangi bir deformasyon yaratmıyor olması gerekmektedir. Uygulama esnasında işletme çalışanlarının işlerini engelleyecek veya sağlık sorunu yaratacak ürün ve hizmet şekillerine asla yer verilmemelidir. Fabrikalarda uyguladığımız temizlik hizmeti tam kapsamlı olarak sağlanmakta, bu aşamada yüzey temizliği, makine teçhizat temizliği, üretim alanı temizliği, zemin ve tavan temizliği, dış cephe temizliği, cam temizliği, personel giyim temizliği, çatı temizliği, açık alan temizliği ve istenilen tüm işletme alanlarında özenle temizlik hizmeti sunmaktayız. Fabrikanın faaliyetlerine uygun ekipman ile çalışmak ve aynı zamanda bu ekipmanın kullanımı konusunda uzman personel tercih etmek için temizlik uygulaması öncesinde işletmenin faaliyet alanının tam şeması üzerinden yetkili eşliğinde iş planı yapılmaktadır.

 

Profesyonel temizlik personeli eşliğinde gerçekleştirilen hizmette tesisiniz sizin istekleriniz doğrultusunda temizlenir. Uygulamadan sonuç aşamasına kadar yapılmasını istediğiniz tüm temizlik hizmetleri en uygun yöntem ve araçlarla sorunsuz şekilde gerçekleştirilir. 

Alışveriş Merkezi Temizliği

Sirkülasyonun yoğun olduğu alanlardan biri olan alışveriş merkezlerinde hijyenin sağlanması için periyodik olarak temizlik işlemi uygulanması şarttır. Firmamız tarafından sağlanan alışveriş merkezi temizliğinde herhangi bir saat farklılığı göz etmeksizin gün içinde planlanan saatlerde periyodik temizlik işlemi uygulanmaktadır.

 

Uygulamada profesyonel makineler ile işlem gerçekleştirilmesinin yanı sıra uygulama personelimiz sürekli eğitimlerle desteklenmektedir. Zemin temizliği, cam temizliği, dış cephe temizliği, restoran alanlarındaki temizlik ve lavabo gibi hijyenin son derece önemli olduğu bölgelerde uygulanan temizlikte insan sağlığına zararı olmayan ve temizlikte tam sonuç veren malzemeler kullanılmaktadır. Alışveriş merkezlerinde ziyaretçileri rahatsız etmeden temizliğin yapılması için işlem uygulanacak bölgeye uygun makinelerin seçilmesi önemlidir.

 

Firmamızın alışveriş merkezi temizliği konusunda şimdiye kadar sağladığı hizmette edindiği deneyim, gelişime açık olan personelimiz ve son teknolojiye sahip makinelerimiz ile kurumsal çözümler üretmekteyiz. Kalıcı temizlik için pratik çözümler üreten firmamız alışveriş merkezlerinde yürüyen merdiven, cam korkuluklar, asansör ve diğer metal yüzeylerin temizliği ve bunlarla beraber otopark, açık alan ve çöp toplama merkezlerinde hijyenin sağlanması için özel bir temizlik uygulaması gerçekleştirilmektedir. Alışveriş merkezlerinin iç ve dış alanlarındaki tüm alanların kusursuz şekilde hijyene kavuşturulması için firmamızdan alacağınız hizmet sizlere kalıcı ve ekonomik çözümler sağlayacaktır. Minimum müşteri rahatsızlığı, üst düzey temizlik mottosuyla uyguladığımız hizmetten memnun kalacağınıza eminiz. 

İnşaat Sonrası Temizlik

Temizlik adına en çok mesai isteyen ve özenle gerçekleştirilmesi gereken işlem inşaat sonrası yapılan temizlik işlemidir. Aynı şekilde tadilat yapılması halinde de ortaya çıkan hafriyatın mutlak suretle en iyi şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Bu temizlik işleminde görev alan personelin son derece titiz davranması ve en önemlisi en kısa sürede işlemi tamamlaması şarttır.

 

Firmamızdan inşaat sonrası temizlik işlemi genel olarak inşaat firmaları ve şahıslar tarafından talep edilmektedir. Talebe karşılık hizmetin ne kadar büyük bir alanda yapılacağı öncelikle keşif yöntemi ile belirlenmekte ve buna göre ne kadar sürede tamamlanacağına dair bilgi verilmektedir. Ayrıca bu keşif sayesinde kullanılacak ekipman ve yeterli sayıda personelin görevlendirilme planı yapılmaktadır. Firmamız inşaat sonrası temizlik veya tadilat sonrasında gerçekleştirilen temizlikte alanında uzman personel eşliğinde işlem uygulamaktadır. Temizlik esnasında kullanılan ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı ve insan sağlığını tehdit etmeyen temizlik malzemeleri arasından seçilmektedir. Zeminden tavana kadar uygulanmakta olan temizlik hizmetinde yaşam alanlarından beklenen hijyenin istenilen düzeyde sağlanması adına doğru bir iş planı üzerinden ilerlenmekte ve sonuç profesyonel temizlik olarak karşınıza çıkmaktadır.

 

İnşaat temizliğinde kaba temizlik ve detaylı temizlik olarak iki farklı şekilde hizmet sağlanmaktadır. Firmamız yoğun olarak detaylı temizlik hizmeti sağlamakta ve mülk/mesken sahiplerinin gönül rahatlığı ile hiçbir kişisel uygulama gerçekleştirmelerine gerek kalmadan kullanım sağlamalarına imkan tanımaktadır. Deneyimli kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımız ile sunduğumuz hizmette önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. 

Hastane Temizliği

Sağlık alanındaki temizlik, diğer alanlarda yapılan temizlik işlemine göre daha teferruatlı ve özen isteyen bir uygulamadır. Bu kurumların hizmet saatlerindeki belirsizlik bazı uygulamalar için profesyonel hizmet almayı zorunlu hale getirmektedir. Tedavi için günün her saatinde hastanelerde bulunan vatandaşları rahatsız etmeden temizlik işleminin uygulanması ve aynı zamanda bu temizlik işleminin alanında uzman kişiler tarafından hastane hijyen kurallarına uygun gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

 

Firmamız hastane temizliği konusunda öncelikle kullanacağı makine ve temizlik ürünleri, ardından da konusunda uzman personeller ile profesyonel hizmet sağlamaktadır. Firmamız tarafından sunulan hastane temizliğinde zemin temizliği, lavabo gibi alanlarda olması gereken hijyenin sağlanması, iç ve dış alanlarda periyodik temizlik işlemlerinin uygulanması ve en önemlisi tıbbı atık gibi riskli alanlarda hijyen adına tüm belirlenen kurallar çerçevesinde uygulama gerçekleştirilmesi yer almaktadır.

 

Hastane temizliğinde sadece iç mekan temizliği değil, dış cephe temizliği ve sürekli dezenfekte edilmesi gereken alanlarda özel temizlik uygulaması gerçekleştirilmektedir. Bu uygulamalar, planlandığı şekilde yapılırken bazı bölümlerde periyodik hale dönüştürülmektedir. Özellikle riskli alanlarda uygulama ve kullanılan malzeme açısından özel seçim yapılmaktadır. Personellerimizi sürekli olarak eğitimlerle destekleyerek hizmet kalitemizi her zaman bir üst seviyeye taşımaya devam ediyoruz. Firma olarak temizlik hizmetinde hızlı ve profesyonel çözümleri ekonomik hizmet bedelleri ile sunuyor, hastane temizliğinin öneminin farkında olarak kendini geliştiren hizmet politikamız ile sizlerin isteklerine cevap verebilmenin gururunu yaşıyoruz. 

Bina ve Ofis Temizliği

Bina ve ofisler temizlik uygulamasının özenle yapılması gereken yerlerin başında gelmektedir. Özellikle ofis temizliği firmaların kazanmış oldukları prestijin kayba uğramaması açısından oldukça önemlidir. Bina temizliğinde ise sürekli sirkülasyon olan alanların yer alması nedeni ile sistemli temizlik işleminin uygulanması gerekmektedir.

 

Ofis temizliği konusundaki hizmetimiz talep şekline göre değişmektedir. Günlük, haftalık veya aylık olarak belirlenen periyotlarda uygulanan ofis temizliğinde yer alan personel kadar, kullanılan ekipman da alana özel olarak seçilmektedir. Firmalara ait ofislerin temizliğinin uygun görülen saat diliminde gerçekleştirilmesi, ofisin kullanımda olması söz konusu olsa dahi hızlı ve rahatsızlık vermeyen şekillerde temizliğin uygulaması gerçekleştirilmektedir. Ofislerdeki odaların temizlenmesi, zemin, duvar veya cam gibi alanların hijyene kavuşturulmasında uzman personel tercih edilmekte ve sürekli olarak bu personelin eğitimleri yenilenmektedir.

 

Bina ve ofis temizliği dendiğinde hizmet sağlayıcı profesyonel bir firma olmanın gururunu yaşarken aynı zamanda arkamızda bıraktığımız temiz alanların da sürekliliğini korumak adına periyodik olarak hizmet sunmaktayız. Gerek ofislerde, gerekse de bu hizmetten herkesin faydalanabilmesi adına ekonomik çözümler ve yeni alternatifler üretmeye devam edeceğiz. Müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda ve teknolojiyi takip ederek bu günlere getirdiğimiz firmamız, temizlik hizmetinde beklentilerin üstünde hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Başarımızın mimarı çok çalışmamız ve sizlerin memnuniyetidir. Bina ve ofis temizliğinde kalıcı çözümler ve düzenli hizmet için sizde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Dış Cephe ve Cam Temizliği

Günümüzdeki çok katlı binalar ve giderek büyüyen camekanlar her ne kadar güzel bir görsel sunuyor olsa da temizlik açısından zorlukları da beraberinde getirmektedir. Alışveriş merkezleri, rezidanslar ve iş merkezleri gibi ışıl ışıl görünen camla kaplı yapıların temizliği oldukça zordur. İçerden temizlenme imkanı bulunmayan veya mümkün olsa bile çok katlı olmaları nedeni ile büyük risk taşıyan bu yapılarda ancak dıştan temizlik uygulanması yapılması gerekmektedir. Dış cephe temizliğinde sadece camlı yapılar değil, aynı zamanda özel malzemeler ile kaplamış yapıların dış yüzey temizliği, yüksek katta asılı bulunan tabelaların veya ışıklandırmaların temizliği gibi birçok özel alanda temizlik yapılması ancak profesyonel ekipler tarafından sağlanmak durumunda olan işlemlerdir.

 

Firmamız dış cephe ve cam temizliği konusunda öncelikle gerekli ekipman ve bu konuda eğitimini almış uzman personel eşliğinde hizmet vermektedir. Yüksek katlı binaların camla kaplı yüzeylerinde asansörlü sistemler ile tüm güvenlik önlemlerini almış personeller hizmet sağlamaktadır. Buradaki temizliğin kalıcı ve profesyonel olması  adına temizlik yöntemi ve elbette ki kullanılan malzemeler de özel olarak seçilmektedir. Aynı şekilde dış cephede kullanılan malzemelerin zarar görmemesi için temizlik ürünleri özenle seçilmektedir.

 

Dış cephe ve cam temizliği konusunda firmamızdan alınacak hizmet öncesinde mutlaka temizlenecek bina veya alan keşfedilerek analiz edilmekte ve hizmetin ne kadar sürede, ne kadarlık bir maliyetle gerçekleştirileceği bildirilmektedir. Hizmette yer alacak personel, kullanılacak yöntemler ve diğer tüm teferruatlar hakkında bilgilendirme yapılmaktadır. Temizlik genel bir anlam taşıyor olsa da dış cephe ve cam temizliği ancak profesyoneller tarafından yapıldığında istenilen sonucu elde etme imkanı olmaktadır . Risk barındıran bu hizmette firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. 

Açık Alan Temizliği

Temizlik konusunun geniş yelpazesinde binalar, ofisler, kurumlar ve açık alanlar gibi birçok farklı mekan bulunmaktadır. Bunlar arasından sürekliliği olan ve mutlak periyodik olarak temizlik isteyen bölgeler açık alanlardır. Açık alan temizliğinde bahçe bakımı, çevre düzenlemesi ve çevre kirliliğinden kaynaklanan atıkların yok edilmesi işlemleri uygulanmaktadır.

 

Açık alan temizliği için başvurulan yerler binaların yeşil alanları, endüstriyel alanların bahçeleri, kamu kurum ve kuruluşların önündeki açıklık ve elbette ki cadde ve sokak gibi kamuya açık alanlardır. Bu alanlarda temizlik çoğul personel ile sağlanmakta ve hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. Firmamız bu konuda gerek tek sefere mahsus, gerekse de periyodik temizlik ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Temizlik süresince çevreye ve bölge sakinlerine rahatsızlık vermeden hizmet sağlanmaktadır. Kullanılan malzeme ve makinelerin son teknoloji ürünü olması işlemin kısa sürede tamamlanmasına ve çevre sakinlerini rahatsız etmeden temizliğin tamamlanmasını sağlamaktadır.

 

Açık alan temizliği ve aynı zamanda talep edilmesi halinde peyzaj ve bahçe bakım gibi işlemleri de üstlenen firmamızın müşteri memnuniyeti esastır. Başarılı sonuçlar elde etmek için analiz sonrasında organizasyon şeması çıkarılıp uygulamaya geçilmesi gereklidir. Bu noktada müşteri istekleri değerlendirilerek optimum fiyata en uygun görünüm hedeflenir. Eğitimli personelleri ile sektördeki yenilikleri takip eden ve kurumsal kimliği bulunan bir firma olarak bu alanda da varlığımızı sürdürmekteyiz.

Dış Mekan Temizliği

Yaşam alanlarının görünüm ve kullanım açısından bir düzene ve tertibe sahip olması önemlidir. Firmamızın hizmet anlayışına göre sizlere sunulan dış mekan temizliğinde karşılıklı beklentiyi sonuna kadar sağlamak esastır.

 

Dış mekan temizliği kolay görünümünün aksine oldukça teferruatlı ve özen isteyen bir iştir. Dış mekan denilince akla bahçe gibi kısıtlı alanlar geliyor olsa da teras, açık alan, dış cephe, cam temizliği gibi kapsamlı birçok temizlik kolunu içermektedir. Gelen talepler doğrultusunda istenilen bölüm kadar temizlik işlemi uygulayan firmamızda bu alanda en etkili ekipmana yer verilmekte ve bu sayede en iyi sonuç elde edilmektedir. Burada asıl olan yaşam alanlarının bir parçası olan dış mekanlardaki hijyeni sağlayarak, daha sağlıklı alanlar yaratabilmektir.

 

Firmamız alanında uzman personeller ile hizmet sağlamaya devam ederken, sürekli eğitimlerle yapılan işin kalitesini arttırmayı hedeflemektedir. Teorikten pratiğe kadar her konuda yetkinlik kazanan personellerimiz sizlerin gözünden kaçmış tüm detayları irdelemekte ve sonuç olarak dış mekan temizliğinde profesyonel sonuçlar ortaya koymaktadır.

 

Dış mekan temizliğinde açık otoparklar, bahçeler, yeşil alanlar ve daha birçok alanda bir nevi mıntıka temizliği yöntemi ile detaylı temizlik sağlanarak yaşanabilir tertemiz alanlar yaratılmaktadır. Çevre dostu ürünler ile yapılan temizlik işlemlerinde gerek çevreye olan zarar, gerekse bölgede yaşayanları etkileyecek herhangi bir olumsuzluğa izin verilmemektedir. Kusursuz bir temizlik hizmetinin keyfine varabilmek ve hizmet devamlılığı için firmamızı tercih edebilirsiniz.