İş Adamı

İnsan Kaynakları

Hizmetleri

Personel Temini

İş hayatında yer alan kişilerin birbirlerinden beklentileri vardır. İşveren iyi performans ve hizmet talep ederken, personel ise emeğinin karşılığını tam anlamıyla almak ve sorunsuz bir çalışma hayatı arzulamaktadır. Her iki tarafın buluşma noktası olan personel temini hizmetinde bizler tamamen tarafsız yer almaktayız.

 

Personel temini işlemlerinde bizim tarafımızdan firma ihtiyaçları dinlenir, gerekli olan özellikler ve uyum sağlanması gereken kriterler belirlenir ve bu doğrultuda personel arayışına girilir. Personel temini konusunda profesyonel olan firmamız personelin özellikleri ile işverenin beklentilerini eşleştirmektedir. Aynı şekilde personel adaylarının başvuruları her daim ihtiyaca yönelik olması düşünülerek güncel tutulmaktadır. Bu sayede her hangi bir karmaşa yaşanmadan taraflar arasında anlaşma sağlanmaktadır.

 

Personel temini konusunda firmamızın sunduğu alternatifler arasından sizde uzun soluklu arayışa girmeden personel ihtiyacınızı çözümleyebilirsiniz. Size sunulan çözümün çok çeşitli olması sayesinde kısa sürede ihtiyacınız giderilmiş olacaktır. Üstelik bu hizmeti en makul fiyatlar ve en net çözümler eşliğinde değerlendirme şansına sahip olacaksınız.

Personel Özlük İşlemleri

İstihdam ettirilen personellerin işletmeye olan hizmetleri belirli evraklar üzerinde beyan edilmekte ve saklanmaktadır. Bunun yanı sıra işe girişte istenilen tüm kişisel belgeler de personel özlük dosyasında saklanmaktadır. Personele ait kişisel bilgiler ve gerekli belgelerin hazırlanması personel özlük işlemleri olarak adlandırılmaktadır.

 

Personel özlük işlemleri personel tarafında kimlikten, sağlık raporuna kadar birçok konuda tamamlanması gereken belge olarak görünürken, işveren tarafında ise sigorta girişi hizmet alanı belirlenmesi gibi işlemler yer almaktadır. Her iki tarafı da memnun eden sonuç ise firmamızın sunmuş olduğu personel özlük işlemlerinin profesyonelce yürütülüyor olmasıdır. Firmaların mevcut personellerinin özlük işlemlerinin yürütülmesi ve aynı zamanda şirket bünyesine yeni katılacak olan personellerin işlemlerinin gerçekleştirilmesi bizim tarafımızdan sağlanmaktadır.

 

Personel özlük işlemleri içerisinde şirket standartları baz alınarak işlem sağlanmakta ve bu sayede istenilen veya standartlar dışında bir işlem söz konusu olmamaktadır. Her işte olduğu gibi burada da düzen ve tertip personel işlemleriniz için tarafımızdan sağlanmaktadır. Başarılı bir iş hayatı için işçi ve işveren ilişkisinin sağlıklı yürümesi, hukuki hakların karşılıklı anlaşmalı olarak tanınması ve bunların belgelenmesi, kabul edilen görev yükümlülüklerin yerine getirilmesi ve daha birçok uyulması gereken kurallar çerçevesinin yazılı olarak saklanması gibi işlemler firmamız tarafından gerçekleştirilmekte ve bu büyük iş yükü hatasız bir şekilde yürütülmektedir.

İş görüşmesi
Bizimle Çalışmak İster Misiniz?
arrow&v

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!